Czym zajmujemy się na co dzień?

Pracujemy dla najlepszych

Zaufało nam już 430 klientów działających w 24 krajach na całym świecie. Projekty, które dla nich realizujemy, są doceniane zarówno w krajowych, jak i międzynarodowych konkursach

Uczymy się

Dysponujemy ekspercką wiedzą, którą wykorzystujemy do realizacji wysokiej jakości kampanii internetowych. Potwierdza to ponad 100 posiadanych przez nas certyfikatów (m.in. Premier Google Partner, DIMAQ).

Naszym Pracownikom dajemy możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji. Bardzo zachęcamy do uczenia się oraz zdobywania indywidualnych certyfikatów potwierdzających ich profesjonalne kompetencje.

Wygrywamy

Co roku otrzymujemy kolejne nagrody w krajowych i międzynarodowych konkursach biznesowych. Jesteśmy nagradzani za ciągłą kulturę innowacji, dynamiczny rozwój, najwyższe standardy oraz konsekwentne praktyki biznesowe. Poznaj nasze najważniejsze osiągnięcia.

Pomagamy

Praca w Bluerank to nie tylko realizacja projektów biznesowych. To także liczne inicjatywy, które wspierają lokalną społeczność oraz potrzebujących. Wspieramy organizacje nie tylko finansowo, ale bezpłatnie dzielimy się wiedzą, wdrażając rozwiązania, które przyczyniają się do znaczącej poprawy sytuacji potrzebujących. W ten sposób firma wsparła m.in. Amnesty International, Fundację Gajusz, Fundację Dzieci Niczyje, w tym roku rozpoczęliśmy współprace z WOŚP.