O nas

Marketing internetowy to nasza pasja! Dowiedz się więcej o Bluerank.

MACIEJ GAŁECKI, CEO BLUERANK

Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w branży marketingu internetowego. Wcześniej związany ze spółkami Grupy Euro RSCG.  Od 2005 roku obejmuje stanowisko CEO w agencji Bluerank. Od początku swojej kariery (2001 r.) specjalizuje się w tematyce SEM i analityce internetowej. Pisze wiele publikacji na temat optymalizacji i pozycjonowania WWW oraz reklamy w wyszukiwarkach. Często gości w roli prelegenta podczas polskich i międzynarodowych konferencji z branży internetowej. Prowadził także zagraniczne szkolenia, m.in. w Miami i Amsterdamie, edukując światowych liderów branży ogłoszeniowej. Jego kompetencje potwierdzają certyfikaty branżowe. Jest współtwórcą i przewodniczącym grupy roboczej SEM w IAB Polska, a także inicjatorem prac nad zasadami Best Practice dla branży. 

ZBIGNIEW NOWICKI, CO-MANAGING DIRECTOR

Od kilkunastu lat działa w branży internetowej, doradzając najważniejszym graczom rynku finansowego, telekomunikacyjnego, e-commerce oraz sektora FMCG. Jako współwłaściciel Bluerank odpowiedzialny za rozwój i zarządzanie firmą, jednocześnie pasjonat digital analytics. Aktywny członek takich stowarzyszeń branżowych jak CXPA, DAA, PTBRiO oraz ekspert IAB Polska i Izby Gospodarki Elektronicznej. Pionier obszaru badań doświadczeń i satysfakcji użytkowników, współtwórca platformy opiniac.com. Prelegent konferencji branżowych w Polsce i zagranicą. Prywatnie – tata, maratończyk, fan hardrocka i psów rasy labrador retriever.

Nagrody i wyróżnienia

Co roku otrzymujemy kolejne nagrody w krajowych i międzynarodowych konkursach biznesowych. Jesteśmy nagradzani za ciągłą kulturę innowacji, dynamiczny rozwój, najwyższe standardy oraz konsekwentne praktyki biznesowe. Poznaj nasze najważniejsze osiągnięcia.

Certyfikaty

Dysponujemy ekspercką wiedzą, którą wykorzystujemy do realizacji wysokiej jakości kampanii internetowych. Potwierdza to ponad 100 posiadanych przez nas certyfikatów.

 

Organizacje branżowe

Wspólnie z innymi organizacjami dążymy do rozwoju rynku marketingu online w Polsce.

iab
e-commerce
DAA
Profesjonalista

Partnerstwa

Pomagamy naszym Klientom z sukcesem wejść na rynki zagraniczne.

 

Minttwist
CEE Digital Alliance
dall
Klikkmania
 

Tutaj działamy

Projekty społeczne

 

 

amnesty-international

Wspieramy Amnesty International pod kątem skutecznego wykorzystania analityki internetowej, przygotowując dla organizacji dedykowane rozwiązania. Jednym z nich było zaprojektowanie specjalnej aplikacji poszerzającej możliwości narzędzia Google Analytics.

fundacja-gajusz

Wspieramy Fundację wdrażając rozwiązania dopasowane do jej potrzeb w zakresie SEO, SEM i analityki internetowej. Poza tym podejmujemy inne działania, m.in. rywalizację Bluechallenge, w ramach której spalone kcal zostają przeliczone na dotację dla Fundacji.

dzieci-niczyje

Dla Fundacji przeprowadziliśmy audyt SEO jej strony internetowej. Zarekomendowane przez specjalistów działania zostaną wykorzystane do optymalizacji strony www, aby beneficjenci Fundacji mogli łatwiej znaleźć potrzebne informacje i pomoc.

domore

Jesteśmy partnerem merytorycznym domore.pl. Za sprawą tego serwisu każdy może stać się fundraiserem, zbierając pieniądze na wybraną przez siebie organizację lub cel charytatywny. Serwis wpieramy w zakresie marketingu w wyszukiwarkach internetowych.

Podejmujemy działania, mające na celu zbiórkę funduszy dla podopiecznych Fundacji. Do tej pory były to m.in. aukcja piłek z autografami Mistrzów Świata w piłce siatkowej 2014, darowizna od uczestników maratonu łódzkiego, a także pomoc w organizacji balu charytatywnego.

zoo-lodz

W grudniu 2014 zaadoptowaliśmy Pandę Małą z łódzkiego ZOO.  Co miesiąc wpłacamy pieniądze na jej wyżywienie. Zdecydowaliśmy, by była to właśnie panda, ponieważ taką nazwę nosi jeden z flagowych algorytmów Google.

 

Dziękujemy za wysłanie wiadomości.

Skontaktuj się z nami


Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych przez Bluerank sp. z o.o. znajdziesz w polityce prywatności.

Kto jest administratorem Twoich danych?
Administratorem Twoich danych jest Bluerank sp. z o.o., kliknij i dowiedz się więcej m.in. po co nam Twoje dane i jakie masz prawa..

Nasze akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi, XX Wydział Gospodarczy KRS, kapitał zakładowy 100 000 zł, NIP 727-272-57-03.

Jak możesz się z nami skontaktować?
listownie: al. Piłsudskiego 87, 92-332 Łódź,
e-mailem na adres: kontakt@bluerank.pl

Jakie masz prawa?

 1. dostępu do Twoich danych,
 2. ich poprawiania,
 3. żądania ich usunięcia,
 4. ograniczenia przetwarzania,
 5. przenoszenia Twoich danych.

Co zrobić gdy uważasz, że przetwarzamy Twoje dane niezgodnie z wymogami prawnymi?
Możesz wnieść skargę do organu nadzorczego. W Polsce jest to Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych http://www.giodo.gov.pl/

Po co nam Twoje dane, czyli w jakim celu je przetwarzanym?

 1. w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie oferty Bluerank
 2. w celu korespondencji związanej ze złożonym zapytaniem
 3. na podstawie Twojej dodatkowej zgody, w celu marketingowym polegającym na przesyłaniu ofert usług świadczonych przez Bluerank sp. z o.o. oraz innych wydarzeń organizowanych przez Bluerank sp. z o.o. - za pomocą wiadomości wysyłanych na Twój adres e-mail lub numer telefonu,
 4. na podstawie Twojej dodatkowej zgody, przekażemy Twoje dane do naszego Partnera – Prowly.com sp. z o.o.

Czy musisz podawać nam swoje dane?
Jest to dobrowolne. Bez ich podania nie będziemy mogli jednak skontaktować się z Tobą w celu udzielenia Ci odpowiedzi i nie będziemy mogli przesłać Ci oferty

Na jakiej podstawie prawnej przetwarzamy Twoje dane?

 1. Art. 6 ust. 1 lit. a RODO, czyli tego rozporządzenia.
 2. Jeżeli wyrazisz zgodę na otrzymywanie komunikatów marketingowych również na Twój adres e-mail i numer telefonu, to podstawą prawną będzie także art. 10 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz art. 172 ustawy Prawo telekomunikacyjne.

Komu przekażemy Twoje dane?

 1. Dostawcom usług związanych z przygotowaniem oferty
 2. Kurierom oraz poczcie.
 3. Operatorom płatności dostępnych na naszej stronie.
 4. Podmiotom zajmującym się hostingiem (przechowywaniem) portalu stronie internetowej bluerank.pl oraz danych osobowych dla nas.
 5. na podstawie Twojej dodatkowej zgody, przekażemy Twoje dane do naszego Partnera – Prowly.com sp. z o.o. w celu marketingowym polegającym na przesyłaniu ofert usług świadczonych przez Prowly.com sp. z o.o. - za pomocą wiadomości wysyłanych na mój adres e-mail lub numer telefonu. Wówczas administratorem Twoich danych będzie Prowly.com sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Antoniego Józefa Madalińskiego 71 lok. 1, 02-549 Warszawa, (KRS: 0000462787), której akta prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy KRS, kapitał zakładowy: 15 500 zł, NIP: 5213649218

Jak długo będziemy przetwarzać Twoje dane?
Przez czas:

 1. przygotowywania odpowiedzi na zapytanie ofertowe oraz czas niezbędny do przedawnienia roszczeń związanych z przygotowaniem oferty;
 2. prowadzenia działań marketingowych przez nas albo do czasu odwołania zgody na wysyłanie wiadomości na Twój adres e-mail oraz numer telefonu. Odwołanie przez Ciebie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody.

Czy Twoje dane osobowe będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy?
Tak.

Do jakich państw?
Do Stanów Zjednoczonych. Masz prawo otrzymania kopii Twoich danych, które zostaną tam przekazane.
Na jakiej podstawie przekażemy dane?
Decyzji Wykonawczej Komisji Europejskiej z dnia 12.07.2016 r. wprowadzającej Tarczę Prywatności (tzw. Privacy Shield). Dane będą przekazywane tylko do podmiotów certyfikowanych w ramach tej decyzji.

Zwiń

 

Interesuje Cię nasza oferta?
Daj znać, czego potrzebujesz.
WYPEŁNIJ BRIEF