O nas

Marketing internetowy to nasza pasja! Dowiedz się więcej o Bluerank.

MACIEJ GAŁECKI, CEO BLUERANK

Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w branży marketingu internetowego. Wcześniej związany ze spółkami Grupy Euro RSCG.  Od 2005 roku obejmuje stanowisko CEO w agencji Bluerank. Od początku swojej kariery (2001 r.) specjalizuje się w tematyce SEM i analityce internetowej. Pisze wiele publikacji na temat optymalizacji i pozycjonowania WWW oraz reklamy w wyszukiwarkach. Często gości w roli prelegenta podczas polskich i międzynarodowych konferencji z branży internetowej. Prowadził także zagraniczne szkolenia, m.in. w Miami i Amsterdamie, edukując światowych liderów branży ogłoszeniowej. Jego kompetencje potwierdzają certyfikaty branżowe. Jest współtwórcą i przewodniczącym grupy roboczej SEM w IAB Polska, a także inicjatorem prac nad zasadami Best Practice dla branży. 

ZBIGNIEW NOWICKI, MANAGING DIRECTOR

Od kilkunastu lat działa w branży internetowej, doradzając najważniejszym graczom rynku finansowego, telekomunikacyjnego, e-commerce oraz sektora FMCG. Jako współwłaściciel Bluerank odpowiedzialny za rozwój i zarządzanie firmą, jednocześnie pasjonat digital analytics. Aktywny członek takich stowarzyszeń branżowych jak CXPA, DAA, PTBRiO oraz ekspert IAB Polska i Izby Gospodarki Elektronicznej. Pionier obszaru badań doświadczeń i satysfakcji użytkowników, współtwórca platformy opiniac.com. Prelegent konferencji branżowych w Polsce i zagranicą. Prywatnie – tata, maratończyk, fan hardrocka i psów rasy labrador retriever.

Nagrody i wyróżnienia

Co roku otrzymujemy kolejne nagrody w krajowych i międzynarodowych konkursach biznesowych. Jesteśmy nagradzani za ciągłą kulturę innowacji, dynamiczny rozwój, najwyższe standardy oraz konsekwentne praktyki biznesowe. Poznaj nasze najważniejsze osiągnięcia.

Certyfikaty

Dysponujemy ekspercką wiedzą, którą wykorzystujemy do realizacji wysokiej jakości kampanii internetowych. Potwierdza to ponad 100 posiadanych przez nas certyfikatów.

 

Organizacje branżowe

Wspólnie z innymi organizacjami dążymy do rozwoju rynku marketingu online w Polsce.

iab
e-commerce
DAA
Profesjonalista

Partnerstwa

Pomagamy naszym Klientom z sukcesem wejść na rynki zagraniczne.

 

Klikkmánia
KG Media
Sempeak
Minttwist
WebDigital
Aweb
AHE
 

Tutaj działamy

Projekty społeczne

 

 

amnesty-international

Wspieramy Amnesty International pod kątem skutecznego wykorzystania analityki internetowej, przygotowując dla organizacji dedykowane rozwiązania. Jednym z nich było zaprojektowanie specjalnej aplikacji poszerzającej możliwości narzędzia Google Analytics.

fundacja-gajusz

Wspieramy Fundację wdrażając rozwiązania dopasowane do jej potrzeb w zakresie SEO, SEM i analityki internetowej. Poza tym podejmujemy inne działania, m.in. rywalizację Bluechallenge, w ramach której spalone kcal zostają przeliczone na dotację dla Fundacji.

dzieci-niczyje

Dla Fundacji przeprowadziliśmy audyt SEO jej strony internetowej. Zarekomendowane przez specjalistów działania zostaną wykorzystane do optymalizacji strony www, aby beneficjenci Fundacji mogli łatwiej znaleźć potrzebne informacje i pomoc.

domore

Jesteśmy partnerem merytorycznym domore.pl. Za sprawą tego serwisu każdy może stać się fundraiserem, zbierając pieniądze na wybraną przez siebie organizację lub cel charytatywny. Serwis wpieramy w zakresie marketingu w wyszukiwarkach internetowych.

Podejmujemy działania, mające na celu zbiórkę funduszy dla podopiecznych Fundacji. Do tej pory były to m.in. aukcja piłek z autografami Mistrzów Świata w piłce siatkowej 2014, darowizna od uczestników maratonu łódzkiego, a także pomoc w organizacji balu charytatywnego.

zoo-lodz

W grudniu 2014 zaadoptowaliśmy Pandę Małą z łódzkiego ZOO.  Co miesiąc wpłacamy pieniądze na jej wyżywienie. Zdecydowaliśmy, by była to właśnie panda, ponieważ taką nazwę nosi jeden z flagowych algorytmów Google.

 

Dziękujemy za wysłanie wiadomości.

Skontaktuj się z nami

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak podanie numeru telefonu i adresu e-mail jest niezbędne do udzielenia odpowiedzi. Przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania. Dane będą wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi, a w przypadku wyrażenia zgody również w celu marketingowym.

Interesuje Cię nasza oferta?
Daj znać, czego potrzebujesz.
WYPEŁNIJ BRIEF